Oferta specjalna

Od samego początku staramy się oferować naszym Klientom, jak najbardziej szeroki wachlarz naszych propozycji. Dlatego też w Ofercie Specjalnej każdy znajdzie coś dla siebie:

 

KREATYWNE SOBOTY Z WYOBRAŹNIĄ z Domem Rozwoju Malucha w Bartągu

Jest nam miło poinfromować, że od soboty 19 listopada 2016  roku wspólnie z Domem Rozwju Malucha w Bartągu rozpoczeliśmy cykl spotkań dla dzieci i ich rodziców. W ramach Kreatywnych Sobót z Wyobraźnią będziemy proponowąć mnóstwo zabaw rozwojowo-ruchowych z użyciem wielu gadżetów, elementami integracji sensorycznej, pracy manualnej oraz dużo dobrej zabawy z muzyką. 

Zapraszamy wszystkich rodziców i ich pociechy do wspólnej zabawy.

Koszt : 20 złotych.

Adres: Bartąg 98 (1,5 km za Tęćzowym Lasem)

  

 

TORTY PIELUSZKOWE

Jak to w naszej Karuzeli lubimy nowości i mamy tysiąc pomysłów na minutę. Tym razem mamy ofertę specjalnie skierowaną do wszystkich tych, którzy chcieliby podarować oryginalny prezent Maluszkom oraz ich Rodzicom. A oto i ona :)

Tort Pieluszkowy + dodatki, które Ty wybierzesz! Oryginalny, praktyczny i kolorowy prezent na każdą okazję (Narodziny, Chrzest, I Roczek) składa się z pieluszek jednorazowych PAMPERS i dodatków. Zadecyduj o kolorze i dodatkach jakie urozmaicą Twój tort.

Tort dwupiętrowy: cena 55 zł + dodatki

- skarpetki, body, zabawki, kosmetyk pielęgnacyjny, czapeczka itp.

Tort trzypiętrowy 65 zł + dodatki

- skarpetki, body, zabawki, kosmetyk pielęgnacyjny, czapeczka itp.

 

Każdy tort jest starannie pakowany oraz zdobiony. Nie masz pomysłu na prezent dla Maluszka i jego Rodziców- zadzwoń 795 669 673/ 795 669 674 lub napisz do nas- info@karuzela-kultury.pl

 

             

 

 

WARSZTATY PLASTYCZNE

Uwielbiamy tworzyć i spędzać czas zarówno aktywnie, jak i kreatywnie. W swojej dotychczasowej działalności zrealizowaliśmy wiele warsztatów spośród, których możemy zaproponować:

  • Eko Warsztaty- Wiele fantastycznych pomysłów  na kreatywną zabawę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Od najprostszych prac manualnych po malowanie specjalnymi farbami na koszulkach lub torbach
  • Warsztaty Świąteczne- Utrzymane w tematyce Bożonarodzeniowej lub Wielkanocnej. Proponujemy wiele interesujących form tworzenia dekoracji świątecznych
  • Warsztaty w stylu Hand Made- Czyli zrób dla siebie kolczyki, bransoletkę, czy też naszyjnik, z różnego rodzaju koralików, łańcuszków, czy też sznurków. Oferujemy również tworzenie ciekawych breloków, brożek i wielu innych wspaniałych rzeczy z filcu.

 

Całkowity koszt warsztatów uwarunkowany jest od:

•             Czasu jej trwania,

•             Liczby uczestników,

•             Liczby animatorów,

•             Tematyki oraz wykorzystanych materiałów,

•             Kosztów transportu (w przypadku animacji odbywających się poza Olsztynem)

 

                 

 

 

KĄCIK MŁODEGO NAUKOWCA

 

Rozwijanie pasji, poszerzanie ciekawości świata u najmłodszych jest niezwykle ważne od samego początku. Dlatego też, Karuzela Kultury  zaprasza na pasjonującą podróż w świat  doświadczeń.

Starsi Naukowcy udowodnią, że chemia i fizyka to nie tylko nudne podręczniki, ale też niezwykle ciekawe eksperymenty. Niektóre z nich można wykonać we własnym domu dzięki  ogólnodostępnym produktom spożywczym.  Inne będą wymagały specjalistycznych materiałów i dyscypliny. Na efekt wielu doświadczeń będzie trzeba cierpliwie czekać, podczas gdy innych, reakcje będą bardzo gwałtowne. Każdy z uczestników będzie mógł spróbować swoich sił w takich doświadczeniach jak m.in.:

•             Kolorowy Wulkan

•             Uciekający Pieprz

•             Podwodny Ogród

•             Mleko i świeczka

•             Pasta dla Słoni

I wiele, wiele innych.

 

Wszystkie doświadczenia są przeprowadzane  pod czujnym okiem animatora. Czas trwania Kącika Młodego Naukowca to od 1h do 2h w zależności od wieku oraz liczby uczestników.

 

Całkowity koszt Kącika Młodego Naukowca jest uwarunkowany jest od:

•             Czasu trwania,

•             Liczby uczestników,

•             Liczby animatorów ,

   

•             Kosztów transportu (w przypadku animacji odbywających się poza Olsztynie 

     

        

 

 

Zamykanie w Bańce Mydlanej

Sezon Imprez Plenerowych za nami, ale to nie oznacza pożegnania się z wielkimi bańkami mydlanymi. Karuzela Kultury poleca mobilne Zamykanie w bańce mydlanej, które może być świetną atrakcją podczas imprez w Galeriach Handlowych, Kinach oraz podczas Bali Karnawałowych, Mikołajek oraz wielu innych.