O nas

Karuzela Kultury, to olsztyńska firma zajmująca się animacją podczas imprez okolicznościowych, których głownymi odbiorcami są dzieci oraz ich rodzice. Istniejemy od 4 lipca 2011 roku. Na naszym koncie mamy setki zrealizowanych imprez, każda z nich zaprocentowała w cenne doświadczenie. Ogrom satysfakcji daje nam fakt, że Klienci wracają do nas z zapytaniem o kolejne animacje. Jest to dla nas znak, że to, co robimy, ma sens. 

Realizujemy animacje podczas: uroczystości rodzinnych, pikników firmowych, eventów w galeriach handlowych, festiwali muzycznych, czy też imprez okolicznościowych w przedszkolach oraz szkołach podstawowych. Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z naszych usług, zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: info@karuzela-kultury.pl lub po prostu do nas zadzwońcie: 795 669 673, 795 669 674.

Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Gwarantujemy Państwu, że nasze zaangażowanie i pasja sprawią, że podczas animacji będą się bawić zarówno dzieci, jak i dorośli.

Zapraszamy również do obserwowania naszego konta na platformach społecznościowych, gdzie na bieżąco mogą Państwo śledzić naszą działalność. https://www.instagram.com/karuzelakultury/, https://www.facebook.com/KaruzelaKultury/.

Karolina Grzegorzewska,
właścicielka Karuzeli Kultury

Powrót